10 червня 2021 р.

 

10 червня 2021  року – 70 років від дня народження українського письменника  Шкляра Василя Миколайовича. Василь Шкляр − один з найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних українських письменників,  політичний діяч, «батько українського бестселера». Його біографія сповнена пригод і романтики – їх Шкляр переносить і на сторінки своїх творів. Кожна його книжка стає бестселером. Успіх його романів приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами.

Шкляр є лауреатом багатьох літературних премій. Та за словами Василя Миколайовича, найкраща для нього премія – «це прихильність моїх читачів. Те, що мої романи мають найширший попит, вони найкраще продаються, і це для мене – найвища винагорода. Я понад усе ставлю інтерес свого читача, якого я люблю, а він мені платить тим самим». Твори Шкляра перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою, російською мовами. Його книги читають, люблять і поважають. Письменника по праву називають «українським динамітом» за гостросюжетність, динамізм і драматизм. Талановита проза письменника відзначається видовищними формами розповіді, художніми спецефектами, що, безумовно, інтригує сучасних читачів. До ювілею знаного письменника працівниками публічної бібліотеки  підготовлено виставку-вшанування «Золоті букви Василя Шкляра». Запрошуємо ознайомитися з життєдіяльністю письменника та його творами.

Книги Василя Шкляра ви зможете взяти в нашій бібліотеці. Тож надсилаємо вітання автору славнозвісних романів, які ми пропонуємо нашим читачам: „Маруся", „Залишенець. Чорний Ворон", „Чорне сонце", „Ключ", „Кров кажана", „Тінь сови" та ін. Ми зичимо  міцного здоров'я та творчого натхнення нашому славному ювіляру та запрошуємо до нашої книгозбірні!

Немає коментарів:

Дописати коментар