26 серпня 2018 р.

Незалежна і єдина наша ненька Україна24 серпня 1991 року – визначна дата в нашому житті, коли Україна стала незалежною державою, історичний час для нашої нації, нашого народу. Ця знаменна дата навіки ввійшла золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті народу, законодавчо закріпила його вікові змагання за свободу та незалежність, демократичні прагнення до національного відродження, економічного зростання, культурного і духовного піднесення. Шлях, який пройшла Україна  з моменту свого створення до тривожних подій сьогодення – це постійна боротьба.
Боротьба за свою культуру,
свої переконання, свою країну. Незалежність – це мрія наших предків про рівність з іншими народами, почуття гордості за свій народ, за свою державу. До Дня Незалежності України в бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Незалежна і єдина наша ненька Україна».  На ній представлено літературу з історії України, про
легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич держави.
Читачі змогли ознайомитись з книгами про становлення української держави з часів Київської Русі до наших днів, про найбільш яскраві та болючі історичні моменти країни, хвилюючі етапи боротьби нашого народу за незалежність. Зі святом! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар