26 серпня 2018 р.

Синій, як море, як день золотий – з неба і сонця наш прапор яснийЩороку 23 серпня в Україні відзначається День державного прапора. Це день, коли громадяни особливо вшановують прапор як національний символ. Адже прапор - це один із головних символів нашої країни, пам'ятка про часи скрути та невизнання, про боротьбу за сильну та незалежну державу - за нашу Україну.  Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
З нагоди Дня Державного Прапора України у бібліотеці оформлено виставку-символ "Синій, як море, як день золотий – з неба і сонця наш прапор ясний»". Кожен народ кожна країна має свої священні символи, які уособлюють його самобутність і національну єдність, відрізняють одну країну від інших. Державна символіка покликана формувати громадянську гідність, патріотичні почуття і
впевненість молодого покоління в майбутньому своєї держави. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині свої державні та національні символи, які усвідомлюють її історію, її сутність.  У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.Немає коментарів:

Дописати коментар