12 жовтня 2016 р.

З вірою в серці


14 жовтня – День захисника України. Це свято всіх, хто любить свою країну, свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни. Воно за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Тому наша бібліотека провела акцію "Подаруй солдату тепло свого серця",                    
щоб привітати наших воїнів, які знаходяться на передовій, підтримати і передати їм вітальні листівки, обереги, листи та малюнки, які з любов’ю були виготовлені та написані нашими читачами. В бібліотеці було проведено майстер-клас з виготовлення листівок для учнів загальноосвітньої школи і вихованців спеціальної школи-інтернату, де навчаються учні з особливими потребами.
  Ці особливі дітки дуже старанно малювали та писали свої побажання, щедро ділячись теплом свого серця. А ще принесли обереги – янголятка, святкові листівки, голуби з вітаннями, виготовлені в школі разом з своїми вихователями. З  вірою в серці про мир та щасливе повернення наших захисників готували всі діти свої подарунки, які будуть відправлені в зону проведення бойових дій.  Ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя, сил, здоров’я, щастя і, звичайно, мирного неба!Немає коментарів:

Дописати коментар