4 травня 2016 р.

В небі, в зоряній безодні, дзвонять Дзвони Великодні.

  Світле свято Воскресіння Христового прийшло на нашу українську землю і в наші душі. Прийшло  це свято з дитячим сміхом і кольоровими крашанками, з випеченою високою паскою і дбайливо прикритим вишиваним рушничком, святковим лозовим кошиком. Це свято – невід’ємна часточка українського народу. Це день – улюблений багатьма з дитинства – зазвичай є символом радості, очікування зустрічі з непізнаним, з вічною таємницею буття.
  До Великодніх свят в нашій бібліотеці була оформлена тематична поличка «Свята Паска йде до хати, Великдень будемо справляти», де були представлені книги з історії Великодня, про народні традиції, пов’язані з цим святом, про те, як творяться писанки та що означають символи на них.
Доповненням стало великоднє деревце з різнокольоровими яйцями - витинанками, пташечками, ангеликами які читачі бібліотеки виготовили напередодні свята під час посиденьок «Українські великодні традиції», на яких вони мали  змогу не тільки творити, а й почути про різноманітність традицій нашого народу, пов’язаних з святом Великодня та як відзначають його у нас.
А ще всі відвідувачі бібліотеки  – і дорослі, і діти змогли ознайомитись з виставкою великодніх малюнків та листівок «Христос Воскрес – Воскресне Україна», які були з любов’ю виготовлені  юними читачами в рамках акції «Привітай солдата!» і які сьогодні наші волонтери дбайливо запакували разом з іншими великодніми гостинцями і відправили   українським воїнам в зону АТО.  Нехай Великодні дзвони наповнюють наші душі новою надією і мрією про щастя та мир для своєї родини та нашої України, своєї  Богом даної батьківської землі! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Немає коментарів:

Дописати коментар