9 червня 2024 р.

Літо в бібліотеці.

Щороку Заболоттівська публічна  бібліотека з метою створення умов для змістовного літнього відпочинку пропонує школярам та дорослим на період канікул та відпусток тематичну програму «Літо в бібліотеці». І цей рік не став винятком.

Літо – це не просто пора року, це – свято, довгоочікувані канікули, відпустки для дорослих, свято сонця, тепла і цікавих пригод.

У бібліотек канікул не буває.  Наша книгозбірня поставила перед собою мету – навіть влітку не розлучати дітей з книгою. Починаючи з 1 червня, діти  знайомляться з новими друзями – книгами. Малюють про те, що найбільше сподобалось після прочитаного, грають в літературні ігри та приймають участь у вікторинах. А також бібліотека підготувала літературні поради «Що читати цього літа», читання на природі «Дозвілля з користю», експрес-подорож «Наша преса – на всі інтереси» та ще багато цікавого та різноманітного.

Ваше літо в нашій бібліотеці буде цікавим. Приходьте, щоб отримати заряд позитивної енергії, знайти нових друзів, перевірити свою ерудицію і збагатитися новими знаннями.

Завітайте до бібліотеки і ми разом будемо мандрувати сторінками книжок та журналів !!! 

Немає коментарів:

Дописати коментар