28 березня 2023 р.

Дитина читає - Україна перемагає

 

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ РОЗПОЧАВСЯ!!! Друзі, наприкінці березня🎋🌤 в усіх дитячих бібліотеках традиційно проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання📕📗. Щодня упродовж Тижня бібліотеки влаштовують безліч книжкових подій, зустрічей, читань. 💁‍♂️Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це свято, якого немає в календарі, але воно щороку проходить наприкінці березня у бібліотеках для дітей і про нього знають усі цінителі та шанувальники книги.  Другий рік Тиждень дитячого читання в Україні 🇺🇦проходить не в мирний час, але ми всі знаємо, що читання допомагає нам наближати нашу Перемогу, стати більш освіченими, а значить стати більш сильнішими та успішнішими.


Заболоттівська публічна бібліотека проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання під гаслом: «Дитина читає - Україна перемагає». В бібліотеці оформлено книжкову викладку «Читання – це сила, це клас, воно об’єднує нас». А наша активна читачка Анна Лютяниця бере участь у

Національному читацькому марафоні "Діти України читають" та представляє книгу, яка її підтримувала в 2022 році. Ми будемо щиро раді кожному відвідувачу👧👩👦, кожній родині, кожному класу чи групі дітей!  Наші гості дізнаються про чудові книги–ювіляри📓📔📒📚, познайомляться із цікавими фактами життя українських письменників та поетів. Ще ви зможете  вибрати та голосно прочитати улюблені твори сучасних авторів під час читання «Читаємо книгу з любов’ю». Тож читаємо більше і перемагаємо ворога разом з книжкою.

Немає коментарів:

Дописати коментар