2 червня 2019 р.

Відкриваєм двері в літо


Немає нічого кращого за період дитинства. Саме діти здатні по-справжньому щиро радіти, веселитися. Перший літній день розпочинається з чудового свята –
Міжнародного дня захисту дітей, свята, яке нагадує доросли, що треба більше  піклуватися про дітей, уважніше ставитися до проблем маленької людини. Захист дитинства у цілому світі – це місія добра, любові і честі. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року,  і вже 1950 року  був відзначений перший Міжнародний день захисту дітей. В Україні цей день відзначається із 1998 року. І з  1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини . Кожна дитина має повне право бути захищеною,  має право  на повноцінне дозвілля й відпочинок, щоб  розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Заради майбутнього ми живемо і прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.Напередодні свята наша бібліотека запросила юних  читачів у БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО! Для них ми організували літні читання "Літо, книга, діти - будем весело дружити", до яких увійшли не тільки знайомства з новими
книгами, а й інтелектуальні розваги, літературні ігри, перегляди мультфільмів. З цікавістю та захопленням діти розглядали нові книги та журнали, послухали уривок з книги Штефані Далє «Ягідна суничка фея», відповіли на питання вікторини та подивились мультфільм «Котигорошок».
Ми щиро сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії  та  багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати,  завітавши до бібліотеки. Бажаємо  гарного літнього відпочинку та змістовного, цікавого дозвілля! 

Немає коментарів:

Дописати коментар